| Lowly a întrebat:

Cand incerc sa instalez Microsoft office 2010 sau 2007 imi apare asta : Setup is unable to proceed due to the following error(s): To install and use this product, you must be running one of the following operating systems:__x86 platform or x64 platform...
ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| NiceBoyBv a răspuns:

Incearca sa reinstalezi un sistem de operare despre care sa stii sigur ca e bun. Din cate imi dau eu seama, in cazul tau, setup-ul de la Office nu recunoaste arhitectura sistemului de operare, anume pe 32 de biti (x86) sau pe 64 de biti (x64).

Ti-as recomanda un Windows original, daca iti permiti