| anonim_4396 a întrebat:

Cand instalez Windows 8.1, in timpul procesului de configurare ( configuration your windows ), la 83 %, se inchide procesul si pe ecran apare : Restaurarea versiunii anterioare de windows.

Ce pot sa fac ca sa nu mai dea eroarea? Mentionez faptul ca am instalat versiunea ISO. Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cnd instalezi bagi dvd-ul cu windows in sertar si dai restart la pc. Apoi cand apare boot atappi from cd apesi orice tasta.Cand cere, stergi partitia C apoi dai sa instaleze windows-ul inC.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai inainte de instala windows se formateaza partitia! Parca asa scrie la carte!