| Myhaela09 a întrebat:

Cand intru pe facebook imi arata doar ca se incarca si atat. Nu imi arata peretele meu sau altceva. Cum sa il repar?

6 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Sterge cookies de la browser. Cel mai bine folosesti un program gen CCleaner.

| Myhaela09 explică (pentru Vasybulan):

Multumesc. Am sters. Dar numai la contul meu face asa. Alte conturi functioneaza normal tot pe laptopul meu.

| Vasybulan a răspuns (pentru Myhaela09):

Incearca cu un alt browser. Gen daca folosesti FireFox, sa schimbi pe Opera sau Google Chrome. Sau viceversa.

| Myhaela09 explică (pentru Vasybulan):

Am facut si asta. Daca sunt probleme de la cont cum le pot rezolva? Mie doar stirile nu imi apar. Adica noutatile cand dai click la "Home".

| Vasybulan a răspuns (pentru Myhaela09):

Mai poti incerca urmatorul truc: intra pe facebook, iar dupa ce ti s-a incarcat pagina, da un click stanga (click normal) in bara de adrese(acolo unde scrie http://www.facebook.com/profilul_tau) si dupa http adauga un s.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a rezolva aceasta problema la Facebook reinstaleaza-ti browser-ul sau schimba-l cu altul mai nou.