| Profis a întrebat:

Cand intru pe google imi arata o imagine porno si un link catre un stie cineva cum pot scapa de imaginea aia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai vreun virus luat odata cu accesarea unui link pe messenger, sau pe diferite site-uri(nu neaparat interzise minorilor).Fa o scanare completa pentru a depista o posibila virusare.In schimb, de cele mai multe ori, de acest tip de virus poti scapa numai prin reinstalarea Windows-ului.Antivirusul il poate doar detecta, rareori poate si rezolva problema.

| Profis explică (pentru anonim_4396):

Virusu e posibil sa fie luat dupa un site de hackuri care l-am accesat ieri. problema e ca am schimbat windowsu azi. o sa incerc o devirusare sa vad daca se rezolva. multumeschappy

5 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Mergi la Tools/Internet Options si puen adresa asta ca HomePage : http://www.google.ro/

| Profis explică (pentru viktorxxx):

Tot la fel apare. devine enervanta imaginea si linkul ala angry

| Profis explică (pentru viktorxxx):

Am facut asa dar apare la fel.devine enervanta imaginea si linkul acela angry

| Profis explică:

Am incercat si asa si tot nu merge.devine stresant acea imagine cu link straight face