| ioanaluv a întrebat:

Cand intru pe tel pe mess imi pare o chestie cu "activati module cookie ca sa stati conectat. ". in fn. nu mai stiu cum era exact. De unde as putea sa le activez? Daca nu am alea activate de fiecare data cand ies de pe acel site cu messu` mi se deconcteaza.si cand intru din nou iar trebuie sa scriu id`ul parola...

1 răspuns:
| Ciprian_6540 a răspuns:

Pai intra unde ai programul Java yahoo.mess in telefon dai unistal su dupa il instalezi din nou si daca e bun merge daca nu instaleaza-ti altul