| dragos1294 a întrebat:

Cand intru pe www.TPU.ro se conecteaza la m.TPU.ro de ce? de o zi am patit asta si nu ce sa fac sa imi apara ca inainte(doar pe TPU.ro am aceasta problema) folosesc modem de la vodafone si mozillia nightly 12

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

" m " vine de la " mobile "
Dacă intri pe mobil, aşa îţi apare. happy
Dar dacă vorbeşti de PC, nu ştiu. thinking

| dragos1294 explică (pentru Alrawan):

De pc e vorba nu de mobil, se poate sa fie din browser?

| Alrawan a răspuns (pentru dragos1294):

Probabil.
Încearcă să-l şi să-l reinstalezi din nou.
Poate o să meargă.
Dar îi ceva diferit acum când îţi apare " m.TPU.ro "?

| dragos1294 explică (pentru Alrawan):

Cand apare m.TPU.ro e ca si cum as fi intrat de pe telefon, nu sunt atatea imagini, un design simplu ca pentru telefon, asta imi apare doar cand am modemul acum cand folosesc internet prin cablu nu imi mai apare asa