| Carl a întrebat:

Cand intru pe Yahoo Mail si dau pe Inbox sau oricare alta categorie, nu face nimic decat sa se incarce, fara sa imi afiseze e-mailurile. Stiti cumva ce are?

4 răspunsuri:
| Sckipper a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu deoarece sunt conectat pe mail de pe 2 dispozitive (pc+tableta). Deconecteaza una dintre ele si o sa iti mearga.

| Andreea_Chiritescu_1992 a răspuns:

Nu stiu ce are din pacate, pentru ca si la mine face la fel. E posibil sa fie o defectiune tehnica de la Yahoo MAIL?!

| Andreea_Chiritescu_1992 a răspuns:

Nu stiu de ce nu merge, dar si la mine face la fel.Se tot incarca si nu afiseaza nimic x(

| Andreea_Chiritescu_1992 a răspuns:

Scuze pentru al doilea raspuns, nu observasem ca primul s-a postat.Acum imi apare eroarea 999, ceva de genul ca nu-mi poate procesa cererea in momentul asta.