| KoWalSky a întrebat:

Cand pun un stick USB in calculator, nu il citeste, si nu apare in my computer. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| parky23 a răspuns:

Eu zic ca dai refresh la folder, sau da restart la calc. sau. daca e stick care il bagi in calc si in scoti. cu legatura dinaia. sufla otara poate are praf. o stiu. sau e prea virusat calcu tau de nu-l cteste. sau sticku e virusat. din cauza la ce contine. sau. no.big grin. cam asta stiu eu.big grin. sau. daca iti apare fereastra aia mica pe ecran cand il bagi[cu tote optiunile]. dai la open folder. sau nici aia nu apare?thinking cu atata te-am putut ajutabig grin.