| coosmin24 a întrebat:

Cand redau un film in Vcl, CyberLink PowerDVD 10 sau Kmp nu se aude sunetul adica vocea actorilor personajelor din film, in schimb cand il bag in bsplayer merge, se aude.de unde sa fie de la driverele audio sau de la playere? hellp me.mersi

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Ai sitem 5. 1? de obicei cand ai sistem 5. 1 sau casti si nu ai setata placa audio. Daca ai sistem setezi pe sistem din placa, daca nu setezi pentru headphones din placa audio. De aceea se intampla chestia asta.