| razvan96boss a întrebat:

Cand vreau sa copiez un film imi apare eroarea aceasta: this copy cannot be completed because of I/O error.ma poate ajuta cineva? plzzzz

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Dispozitivul de pe care vrei sa copiezi sau dispozitivul pe care vrei sa copiezi e pe moarte.
Daca il copiezi de pe hard pe stick si zice asta, incearca sa-l copiezi pe alt stick, daca tot nu merge, inseamna ca iti crapa hardu. Daca merge, inseamna ca-i bulit primul stick.