| DooM a întrebat:

Cand vreau sa pornesc switchbot 3.0.0.5 pentru metin2 imi da o eroare cu numarul: 126 de ce? inainte imi functiona foarte bine dar acum de ceva timp nu mai vrea sa porneasca. Ce trebuie sa ii fac sa functioneze?

13 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

De curand au inceput sa apara cliente de metin cu o protectie mai avansata. De asta nu mai merge.

| Luci2000 a răspuns:

Ce win ai?
Probabil ca ar trebui sa incerci pe mai multe injectoare, si cred ca o sa mearga, de asemenea dezactiveaza firewall-ul si antivirusul cat timp folosesti hack-ul!
Pace.

| Alexandro112 a răspuns:

Poate pe unele metine exista protectie! Asa imi face si mie pe revival! App poti sa imi dai si mie switchbootu?

| xXxAlexKobraxXx a răspuns:

Switchbot merge doar pe clientele fara autopach si trebuie win 7. ca sa mearga perfect daca nu apar multe erori. incearca alt switch. funda?

| DooM explică (pentru xXxAlexKobraxXx):

De unde pot descarca alt switch?

| xXxAlexKobraxXx a răspuns (pentru DooM):

Google. funda? ti-am raspuns la intrebare...

| DooM explică (pentru xXxAlexKobraxXx):

Mai astept si alte raspunsuri

| Luci2000 a răspuns (pentru DooM):

Uite de aici :http://padmak.de/Switchbotv3_0_0_5.rar
Tutorial aici:http://www.youtube.com/watch?v=0cHEmBTLs-w
Spor la hackuit!

| doddyale00k a răspuns:

Incearca sa instalezi programul asta si cred ca-ti va merge, mie imi merge :http://goo.gl/ed1sfz

| edy2002 a răspuns:

Ce este win7 windows7?

| Andrei27659 a răspuns:

Si mie imi apare o eroare dar nu asa ajutati-ma file:///C:/Users/Andrei/Pictures/Untitled.png asa imi apare

| Irinel_Alex_1998 a răspuns:

Cine mi-l da si mie?
care mi-l da sunt pe facebook
alex irinel si de acolo nedescurcam noi