| CokoStar a întrebat:

Când vreau să trimit mail nu mai merge butonul,,Attach file", ce să fac?

Răspuns Câştigător
| inscriereoriflame a răspuns:

E posibil sa fie o eroare de la browser-ul web pe care il folosesti. Incearca din Google Chrome, daca nu merge incearca Internet explorer, apoi Opera, Mozilla, etc... Trebuie sa mearga, altceva nu are ce sa fie decat de la browser-ul web. si nu cred ca poate sa fie eroare decat la unul din ele.

4 răspunsuri:
| LuFacs a răspuns:

Mai incearca.Trebuie sa mearga.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Refresh sau incerca cu alt browser

| pozeanimate a răspuns:

Schimba brawserul

| Seby90 a răspuns:

Salutare, am intampinat aceasta problema ieri cand am trimis niste mailuri cu atasamente. Nu poti atasa nimic aparent daca nu ai completat intai fieldul adresei. Deci, pe scurt: scrie cui vrei sa-i trimiti mail si dupa aceea adauga atasamentul.