| ClaudiaBM a întrebat:

Care din cele doua este mai bun? Notebook / Laptop Lenovo 15.6" G50-80, FHD, Procesor Intel® Core™ i7-5500U 2.4GHz Broadwell, 8GB, 1TB, Radeon R5 M330 2GB, FreeDos sau
Notebook / Laptop Lenovo 15.6" Z50-75, FHD, Procesor AMD Quad Core FX-7500 2.10GHz Kaveri, 8GB, 1TB, Radeon R7 M260 2GB?

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Primul. Oricum sunt "oarecum" similare. Dar primul recomand!
Intel > Amd.
Drept multumire poti sa-mi dai banii sa-l cumpar eu pe al 2lea. HiHi big grin.

BfT@!

| ClaudiaBM explică (pentru Aditzu):

Hiihi big grin. Super raspunsul! Multumesc mult!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-l recomand pe primul.

| Man_Mihay_1990 a răspuns:

Eu lasi alege pe primul deoarece cred ca ar fi o solutie mai ieficenta si de lunga durata.