| Annonymous96 a întrebat:

Care dintre aceste placi video imi recomandati? http://www.pcgarage.ro/compara/471751,746760,807258

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E un pic peste Nvidia.Nu zic Nvidia se pretează peste AMD la randări dar la pixeli reproduși pe secundă AMD câștigă, ceea ce în gaming e un plus de performanță.

2 răspunsuri:
| Annonymous96 explică (pentru DeyCj):

De ce aceasta si nu celelalte?

| DeyCj a răspuns (pentru Annonymous96):

E un pic peste Nvidia.Nu zic Nvidia se pretează peste AMD la randări dar la pixeli reproduși pe secundă AMD câștigă, ceea ce în gaming e un plus de performanță.