| nikname a întrebat:

Care dintre cele doua placi de retea credeti ca sunt mai bune:Intel(R)82566DM-2 Gigabit Network Connection sau SURECOM EP-320X-R 100/10/M PCI Adapter?

3 răspunsuri:
| wassyle1994 a răspuns:

Intel(R)82566DM-2 Gigabit Network Connection e mai buna, suporta viteza mai mare si e de incredere

| Arcani a răspuns:

Intel(R)82566DM-2 Gigabit Network Connectio Putere mai mare ofera viteza si mi se pare ca e mai sigura SURECOM nu e nici ea proasta dar nici buna rau nu e.