| lombardi a întrebat:

Care e cea mai buna versiune de Google Chrome pe care l-ati intalnit pana acum? Aici ma refer la viteza, la securitate la tot.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cea mai buna versiune este cea mai noua, adaptata la noile cerinte si cele mai noi actualizări de securitate (protectie malware integrata)
Google Chrome 36.0. 1985.84 Beta

| SouLIce a răspuns:

Teoretic ultima versiune este cea mai buna
Dar acum un an chrome se misca mult mai bine fata de chrome-ul din prezent
Parerea mea este ca chrome a ajuns de la cel mai bun browser la cel mai slab
Daca nu ai un sistem puternic atunci o sa observi ca se misca greu

| IonutMihai97 a răspuns:

Google Chrome 20, mai multă siguranţă în sesiunile de navigare web si viteza.(cel putin asta e parerea mea)
Eu versiunea asta o folosesc, mi se pare foarte buna, o am de 2 saptamani, si sunt foarte incantat.