| BloodElve a întrebat:

Care e cel mai bun antivirus? Eu am kaspersky...

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu exista cel mai bun,dar cel mai bine este sa ai un antivirus cumparat cu licenta nu warez,crack etc.Din propria experienta iti zic ca toate antivirusurile fac cam acelasi lucru, insa daca este sa ne limitam la cele care isi fac teraba cu adevarat bine, nu mananca resurse si sunt foarte usor de utilizat ramanem la Nod 32 versiunea 4. xx si Avast cel care este si gratis,scrii download avast pe net,intri pe site-ul lor si la avast free descarci,restul cu versiune speciala pentru pc sau pentru. internet e doar o chestie de marketing,ceea ce nu stiu copii astia este ca virusii cu adevarat daunatori sunt creati chiar de catre firmele de antivirtusi pentru ca daca nu ar exista virusi cibernetici, nici ei nu ar avea ce vinde, e ca pompierii care dau foc la o baraca ca apoi sa ii cheme lumea tot pe ei sa stinga focul!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Kaspersky.Astazi l-am instalat si eu.La parerea multora ca este cel mai bun.

| hatze a răspuns:

Eu am norton 2009 internet security; si mai e bun avast! ast funda!

| DEBrown a răspuns:

Kaspersky Internet Security 2011 este cel mai bun.

| ZEU93 a răspuns:

Eu am avast big grin in opinia mea el este cel mai bun

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Norton

| Boog a răspuns:

Nu te lasa pacalit de ce spun astia.
Kaspersky e cel mai tare si Avira in rest slabut. lasa antivirusul care il ai ca e cel mai tare felicitari pentru ca il ai bv

| aBunnyMind a răspuns:

Unul bun mai e si avira cel mai bun nu exista, toate firmele sunt in competitie ce nu gaseste avast gaseste avira si invers... funda?

| BloodElve explică:

Totusi, daca antivirusul are licenta originala e mai bun? Al meu are originala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@simpatik, ce mentalitate ai, dragă! Vai, dar și profesorii există așa aiurea. Vă cheamă pe voi la școală ca să nu predea pereților! Nu că n-am avea nevoie de o facultate mai departe, de un serviciu!

Cât despre antiviruși, drN, ți-ai răspuns singur parțial la întrebare. Vezi tu, nu există cel mai bun, dar antivirusul de care ai menționat tu e foarte bun, însă e bun mai ales cumpărat! Cel mai bun antivirus e utilizatorul PC-ului care știe să-l utilizeze cu iscusință.

| YaNeSuka a răspuns:

Key`s pentru KIS, KAV, Nod32, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:

http://letitbit.net/......u.rar.html

| AnDuL a răspuns:

Eu am nod 32 si cred ca e bun incearcal...big grin

| xCuse a răspuns:

Avira si avg

| dany444 a răspuns:

Cel mai bun antivirus din lume creat pana acum este orton incearcal

| dany444 a răspuns:

Tu fa nu vrei sa vi si lamine acasa sa fi femeia de servici ca aicea ai spalat destule... vreiii?