| Xenoverse a întrebat:

Care e cel mai bun program anti-malware, ca azi mi s-a blocat laptopul

Răspuns Câştigător
| kryOwEEd a răspuns:

Pentru tot..eu zic BitDefender.ia'l free, face minuni!
Bafta big grin

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Kaspersky!

| danutzu96 a răspuns:

Dupa tipul de virus
- daca calculatorul se blocheaza si devine inutilizabil intra in safe mode with networking si descarca malwarebites si bifeaza scanarea pentru ROOTKITS
-daca calulatorul inca functioneaza instaleaza bitdefender free/ avast si fa o scanare la boot (dupa ce programezi scanarea dai restart ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Malwarebyte

| Rainmaker a răspuns:

Salut Daniel!
Poate ca s-a blocat si datorita unui consum prea mare de resurse.Eu am incercat marea majoritate si am fost foarte multumit de un program de origine braziliana, pe numele sau YAC.
Pe langa functia de anti-malware mai are si multe alte chestii dragute, interesante si usor de folosit.Sunt convins ca-ti va place!

| LDCCristi a răspuns:

Bitdefender e foarte bun dar iti mananca tot PC-ul ca sa functioneze.
Malware bytes antimalware.