| quiria a întrebat:

Care e din iasi si doneaza un laptop? al meu s-a stricat si nu-mi permit unul nou. daca cineva doreste sa-mi ofere unul gratis sa-mi lase mesaj aici.rog seriozitate.sunt o fata cu situatie modesta nu sunt fata de bani gata sau fiica vreunui magnat.

7 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Salut! eu te inteleg foarte bine pentru ca si eu sunt un baiat sarac! imi pare rau, vorbele mele nu pot inlcocui un laptop. lumea este rea, nu cred ca vei gasi vreun ajutor aici. incearca totusi si fa un efort financiar si repara-l. ce ti s-a stricat la el? practic ce nu iti merge? poate nu este asa grav si te ajut cu un sfat!

| RazzyFUnik a răspuns:

Acum serios in viata asta e ceva gratis?

| Minnie a răspuns:

O masina de spalat nu se da? Sau un frigider moca? Ca vin si eu.

| RazzyFUnik a răspuns (pentru Minnie):

Vreau si eu un Galaxy S2 :X
o masina noua :X:X
si o casa in UK preferabil big grin mi le doneaza cineva? nici eu nu imi permit ca daca imi permiteam nu mai eram aici sa le cer big grin

| adrian_4038 a răspuns:

Mai bine nu pai pui intrebari din astea aici nu vezi ce mentalitate avem noi romani? nu stim decat sa luam lumea la misto dar daca ne ia cineva ne suparam. mai bine iti strangi bani si iti ei un la mana a doua sau il repari pe ala bafta. kiss

| quiria explică:

Nu e nimic gratis stiu.dar eu am lansat intrebarea doar.nu dau in cap la nimeni. daca cineva are si vrea sa-mi ofere bine daca nu tot bine.eu nu scot ochii la nimeni.

| quiria explică:

Nu e nimeni obligat sa-mi dea nimic.stati linistiti ca nu iau la nimeni oxigenul.am pus doar o intrebare. daca doreste cineva sa-mi dea un laptop bine daca nu f bine.asta e in Romania.invidia.tara frumoasa dar oameni rai si invidiosi.