| cocco a întrebat:

Care e treaba cu photoshopul? trebuie cumparat de la magazin?(eu nu ma refer la cel online)as vrea si eu sa mi-l cumpar, cat costa? si unde se gaseste?
puteti raspunde doar la intrebarile pe care le stiti
funda si vot:*:*:*

3 răspunsuri:
| BlogVitaClub a răspuns:

Da sti sa lucrezi in photoshop?
Iti recomand sa-l downloadezi de pe Adobe versiunea trial. Ai 30 de zile in care poti sa vezi daca te descurci cu el si daca iti place.

| Barney a răspuns:

Costa 1.000 de dolari si se cumpara de aici : http://www.adobe.com/downloads/

In dreptul Photoshop-ului este un link "Buy"

| danutz24 a răspuns:

Photoshop e un program de editat poze si imagini.Nu trebuie cumparat de la magazin iti recomand sa il descarci de pe net gratuit.Dar vezi ca e suppeeeeer greu sa lucrezi in photoshop.ma rog daca stii nu e greu.Deci mai bine nu il cumperi.