| .::CyBeR::. a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus si antispyware din lume?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cine stie ce inseamna cel mai bun? Probabil e un sistem foarte sofisticat folosit si personalizat de catre marile corporatii.
Trecand peste una alta, folosesc si iti recomand si tie Nod32. Sunt multumit de el, atat pe desktop, cat si pe laptop.

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kasperski

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kasperski

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Non 32 este cel mai bun din cate am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti dreptate nu poti sa zici ca un soft antivirus poate fi cel mai bun si asta din cauza ca poate fi afecatat, doar e soft. Eu foloses hdrecovery, e un antivirus hardware big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este kaspersky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun Antivirus este IceBox de la cosolid. Este o solutie hardware de securitate ce iti poate distruge orice virus si iti va aduce toate fisierele la starea lor initiala la un simplu restart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky 2011 este cel mai bun antivirus si am un windows de 3 ani si am si kaspersky 2011 de 3 ani si nu mise bluc compu nu s-a stricat deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca Kaspersky este si va ramane antivirusul nr. 1 are cea mai mare baza de virusi este aproape singurul care scoate toti virusi troian e super adica eu unu ma inteleg ff bine cu el am avut si avira si nod si panda si bitdefender da asta a raspuns cel mai bine chiar daca dai un ban pe licenta da merita fiecare banut il recomand celor care au un pc cat de cat bunisor deci sper ca vam lamurit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nod 32 il am de vreo 3 ani si ceva si inca merge foarte bine ma inpac bine cu el...respect NOD32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De BitDefender internet security 2010 am fost multumit pana a expirat licenta... dar dupa ce am bagat Bit Defender internet security 2011 care a detectat 9 virusi dupa prima scanare pot sa zic ca totul merge bine pe google in afara de facebook, yahoo email care imi da probleme. Nu pot sa accesez emailul. iar cand reusesc imi apare scris mare si mereu erroare.La fel si cu facebook-ul. Acum sunt pe punctul de a instala alt antivirus pentru a vedea daca problema este chiar BT...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antivirus Panda, este Kasperski...si Nod32.
Astea le stiu eu ca fiind cele mai bune antivirusuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu exista un program antivirus perfect dar, daca e sa fac o apreciere, eu zic ca este AVASTUL. Motive: se updateaza de doua ori pe zi iar, ca noutate te bocheaza sa descarci sau, sa intri pe un site chiar daca este doar suspect de a fi infectat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod 32 smart security

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun antivirus esti TU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun antivirus. de obicei topurile care se gasesc pe diferite site-uri de specialitate sunt comandate si platite bineinteles de firmele producatoare. pentru a le scoate produsul lor in fata. oricum cel mai bun antivirus e cel care corespunde cerintelor tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky 2010 cel mai bun...intotdeauna am folosit kaspersky si este excelent...merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karspersky 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunbelt VIPRE Antivirus Premium 4 este foarte bun, rapid si consuma mai putin ca oricare altul. Daca ai un sistem mai bun iti recomand McAfee Total Protection (cea mai buna detectie + site advizor + firwall etc). Avira Premium Security. Toate celelalte sunt doar bunicele. Va sfatuiesc sa folositi pe linga orice antivirus un antispyware bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender frate asta-i cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast este cel mai bun nu-ti permite sa intre niciun virus in calcularor si nici de pe inernet mie imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata mah este cel mai bun antivirus ca are ***** mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun antivirus este avast home edition. Il am de mult timp si nu am probleme cu el. E foarte foarte usor de folosit. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un desktop cu NOD32 de vreo trei ani... n-a trecut nimic de el, Windows-ul e intact. Pe laptop am tot incercat: ba Kaspersky(f bun dar cam scump, iar piratat iti merge pentru putin timp) Norton( bun, dar iti papa o groaza de resurse) AVG( bunicel, dar mi-a trecut odata un troian)iar BitDefender 2009 (pe asta l-am probat, de ce sa spun de 2010, daca nu stiu)mie mi s-a parut slabut; iar Panda, e o catastrofa paranoica. In opinia mea, cel mai mult conteaza testul "heuristic scan" ala arata cu adevarat valoarea unui antivirus, iar aici nod ii cam bate pe toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bunicel este kasperski.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avg internet security

| midnight_2375 a răspuns:

Orice a-ti zice voi, Eu am Avast 4. 8 si nici nu se simte la viteza RAMhappy

| SpEed07 a răspuns:

Nod 32 e chiar bun, isi face treaba asa cum ar trebui.

| cyberworldprotection a răspuns:

Kaspersky 2010