| .::CyBeR::. a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus si antispyware din lume?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cine stie ce inseamna cel mai bun? Probabil e un sistem foarte sofisticat folosit si personalizat de catre marile corporatii.
Trecand peste una alta, folosesc si iti recomand si tie Nod32. Sunt multumit de el, atat pe desktop, cat si pe laptop.

69 răspunsuri:
| michelin a răspuns:

Eu am incercat si nod 32 care numa satisfacea. kaspersky e bun insa la pc-uri mai puternice. Avira e bun insa mininka sistemul eu am folosit Symantec endpoint protection asta bun antivirus l-am folosit si numa dezamagit e bun blocheaza virusii singur se renoieste singur nu zic ca este cel mai bun insa lasa dedorit incercati.

| andrewhyper a răspuns:

Norton antivirus 2011 care e mai bun ca nod32.

| andrewhyper a răspuns:

Nu stiu cred ca aproape toti antivirusii sunt inutile asa ca nu ti mai bate capul degeaba!

| jorika96 a răspuns:

Caroce oi tu cu laptopu, care ai windows vista.E si dezinstaleaza antivirusu pe care l-ai pus si punetzi eset nod32 antivirus. Si o sa fie totul ok. Este posibil sa fie de la antivirus dupa cum spui

| jorika96 a răspuns:

Eset nod32

| titicamarcel123456 a răspuns:

Cel mai bun ativirus avira personal cine e de acord cu mine?

| titicamarcel123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar avast cu vi se pare?

| titicamarcel123456 a răspuns:

Toate ativrus-ile sunt bune daca le pui adresa de imeil al iregistrezi i pui key ap toate is bune da daca nu le pui kei ap degeaba mai ai ativirus eu amu de la eset am trecut la avg si e destul de bun avg daca il actvezi calumea.

| .::CyBeR::. explică (pentru titicamarcel123456):

Ma...mai intai,te rog invata sa scrii corect, dupa aceea poate vom putea vorbi coerent, si sa stii ca antivirusurile se compara dupa anumite criterii nu ca te inregistrezi si totul merge perfect.