| casperboyy a întrebat:

Care este cel mai bun site de vandut masini online. Ceva echivalentul site`ului okazii doar ca pentru masini.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mobile.ro/acasa/index.html
asta e cel cautat:)

Shin
| Shin a răspuns:

?
Evident ca http://www.autovit.ro.
Numai bine, Shin/

| afrodita17 a răspuns:

Http://www.autovit.ro/
uite aici un site care mi-a scos peri albi pana in momentul cand mi-am cumparat masina mult dorita...
motivul pentru care m-a enervat acest site era ca nu imi mai puteam dezlipi iubitul de ecranul calculatorului...of-of...cate nopti pierdute...;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa iti vinzi masina cel mai bine este sa iti pui anuntul peste tot, dar ai grija ca el sa fie la fel peste tot, doar nu vrei sa fi catalogat -"persoana neserioasa". Sunt multe site-uri in care poti posta anuntul gratuit si altele in care va trebui sa platesti. Nu uita sa pui anuntul si pe masina, nu stii niciodata de unde sare iepurele. Sfaturile astea ti le dau pentru ca eu am fost un posibil cumparator si am navigat mult pe internet. Pe Autovit mi s-au parut preturile un pic mai mari si multi sunt samsari cei care posteaza anunturi dar pana la urma mi-am gasit masinuta actuala pe autovit. happy
Daca esti posibil cumparator aceleasi sfaturi si in plus ai grija, nu te grabi, vizualizeaza bine ofertele, masinile pe viu si nu lua o decizie pe loc. Eu am pus masina pe tester inainte sa o cumpar, pe calculator dar am verificat si mecanica.

| Ben. a răspuns:

Am 2 masini de vanzare.2 peugeot 406. una din 2002 de 90 de hp hdi, si cealalta din 2003 de 110 hp hdi.amandoua full option.aia de 90 de hp la 7000 si cealalta la 8000 de euro.prima are 140000 e km si a 2- a 110000.

| robsson a răspuns:

Automarket.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz autovit! de obicei acolo posteaza teparii! plus ca echipa tehnica a site-ului este foarte selectiva cu anunturile! le promoveaza doar pe cele bine platite de vanzatori! oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina de vanzare:citroen C5, detalii:www.magazinauto.ro

| ghostxz a răspuns:

Am vazut recent http://autobout.ro. Din cate imi dau seama sunt la inceput, dar imi place ca sunt bine organizati (integrati cu retele de socializare gen facebook, nu au reclame enervante, si e foarte intuitiv). Deasemnea se misca foarte bine pe tableta sau mobil.