| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este faza cu PC ALL IN ONE? Sunt PC de Gaming sau? Când au apărut pe piața!?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

E un fel de laptop fara lid si fara tastatura atasata, asa ca practic e doar monitorul, in care sunt restul pieselor
si e o idee absolut tampita, pentru ca nu ai puterea si racirea unui desktop, dar nici mobilitatea unui laptop (indiferent cat de usor ar fi de carat, tot ramane faptul ca monitorul trebuie protejat separat)

cica, ar fi aparatut in 1972
https://www.guinnessworldrecords.com/......p-computer