| MrOvidiu a întrebat:

Care este mai bun Xbox sau PSP si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Attomm98 a răspuns:

Eu am xbox si iti spun...este super misto! Daca il conectezi la internet e o adevarata nebunie.
PS3 nu este cine stie ce, controlarele pentru mine sunt super naspa.

Cat cost? Uite aici un link pentru toate consolele: http://www.emag.ro/console_hardware

Bafta! (fundita? :D)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS3 e mai bun si la xbox 360 joysticul e oribil, nu e asa comod cum e la ps3 si la PS3 ca sa joci online nu platesti ca la xbox 360 rata anuala.

| thekillerboyka a răspuns:

Psp? playstation pertable? >.< damn omule e o giga/tera diferenta de putere de procesare aici, si de pret la fel! poate tu te referi la ps3... care este mai bun decat xbox... In fine nu stiu ce pret are xbox ul dar ps3 e in jur de 10 milioane! Sfatul meu. lasa consola PC ul e mult mai util si mai utilizabil = pe console poti juca numa jocuri atribuite ei ( fara a folosi alte aplicatii : mess ) si toate jocurile va trebui sa ti le cumper( asta in cazul in care nu sti sa faci un megadvd folosind o img iso). deci PC ul e varianta cea mai potrivita + ca xbox ul deja e invechit si ps3 are o vreme deci forta pe care o are va fi depasita in scurt timp si va trebui sati cumperi o noua consola Pe cand la PC poti sai shcimbi o componenta sau 2 happy thumbs up

| Intruder19 a răspuns:

Daca faci o comparatie intre PSP si Xbox360 clar mai bun este xbox-ul deoarece se afla intr-o alta categorie.Dar daca vrei o comparatie intre xbox360 si ps3 nu o sa afli nicioatata pentru ca ambele sunt doua sisteme de gaming bune cu plusuri si cu minusuri.

| 23naw a răspuns:

Am si eu Xbox is jocuri tari pe el deci eu as prefera xbox big grin