| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Care ii cel mai bun Laptop HP imi ziceti nume si cateva detalii?

Răspuns Câştigător
| Liptonel a răspuns:

Pai depinde pentru ce il vrei?
Pentru gaming nu iti recomand sa iti iei laptop, cat dai pe el 20-25 mil. ( cam atat sunt laptopurile cu o configuratie buna ) mai bine iti faci un calculator din bucati la vreo 14-15 mil. Acum.laptopuri bune si ieftine SUNT, ideea e sa dai de ele :p E chiar bunicel asta, procesor mare, 3 gb ram ( poti sa ii mai pui ), 1024 mb video.deci te poti juca un joc doua, cu cerinte mai mici, si nu prea mult ca se incalzeste si se arde :(. Nah, tu sti.
Cateva detalii despre el :
http://www.sigmanet.ro/HP-Probook-4520s-XX756EA-Black--id52878#detalii. Si mai sunt, poti sa te uiti acolo pe site-ul ala in continuare :)