| papushikroz a întrebat:

Care imi explica si mie cum downloadez Yahoo Messenger? Mersi

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Nu e deloc greu.
http://messenger.yahoo.com/download
Apasă pe Download Now!
Şi mai încolo ştii tu.
sper:D

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nici nu vreau sa-mi imaginez cum ai gasit siteul asta, daca tu nu stii sa descarci YM straight face

| I'm just me a răspuns:

Intri aici http://messenger.yahoo.com/download
si dai download now
si dupa acea il instalezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Intri pe http://messenger.yahoo.com/download
2. Dai click pe casuta galbena cu Download Now
3. Dai Run
4. In casuta care iti apare, debifezi cele 2 optiuni, apoi dai Next
5. Bifezi Yes, I accept..., apoi dai nou Next si se va instala.

| videoblog a răspuns:

Urmeaza sfatul lui @MissPsychoPanda

| just4fun_8801 a răspuns:

Dand click pe butonul download straight face

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intri pe messenger.yahoo.com si apesi pe butonul pe care scrie "download".

| sti a răspuns:

Încearcă noul Yahoo Messenger 10 : www.idownload.ro

| Danut4 a răspuns:

Sunt de acord cu nony

| papushikroz explică:

Vreau sa va spun ca am incercat sa descarc de nenumarate ori Yahoo Messenger dar pe partea mea imi da error(memoria calculatorului meu e impartita in doua) si ma gandeam ca poate voi afla si alt mod de a downloada.

| beautiful a răspuns:

Iti zic o metoda pentru mine mai simpla.
Intri pe google scrii Download yahoo messenger si numarul mesengerului(ti-as recomanda 9)
downloadezi, apoi instalezi.simplu