| iulianh_8026 a întrebat:

Care imi poatre trimite pe id, un program de aflat parole la yahoo messenger? As fi eroul unei fete pe care o plac...Acesteia i s-a aflat parola de la fostul id al ei.Cine ma poate ajuta i-as ramane indatorat +fundita.Trimiteri-mi programul la id-ul : iuliandante

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Daca vrei sa "spargi" un id singura varianta e sa intri acolo pe mes unde scrie "forgot password", inroduci id-ul caruia vrei sa-i resetezi parola, dupa care va trebui sa raspunzi la 2 inrebari simplutze. Daca le sti esti tare, daca nu... asta e big grin. program de spart parole nu exista. happy

| radu75 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| BuLLetBtwin a răspuns:

Nu incerca sa spargi parola de mess al altei persoane pentru ca s-ar putea sa iti pierzi id de mess (crede-ma un prieten a incercat si si-a pierdut id de mess )big grin

| mrsolo a răspuns:

Nu exista asa zise programe de aflat parole la yahoo messenger, singura posibilitate ar fi sa o ajuti in felu daca mai stie datele cu care si-a creeat contul sa dai la "Am uitat parola" si sa urmezi pasii!