| oAaaNaa a întrebat:

Care iti da si mie un program unde se pot face bannere? Please! Help Fast! Dau fundita!:X

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Orice editor de poze. Faci poza şi apoi o scalezi la dimensiunea unui banner. Poţi folosi GIMP că e grratis şi face acelaşi lucru ca şi Photoshop-ul şi îl poţi găsi şi în versiunea portabilă, adică îl poţi instala pe un stik USB şi rula pe orice calculator vrei.Succes

1 răspuns:
| Sahashi a răspuns:

Eu zic sa cauti photoshop dar trebuie sa inveti putin la el ca ii destul de complicat dar dupa ce ai prins idee o sa faci niste banere, photo's extraordinare