| minteuandedouaori a întrebat:

Care ma juta si pe mine putin la warcraft 3? nu ma pot conetca pe battle.net tot zice unable to validate game or aply the patch again? ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Versiunile de WoW downloadate nu se vor putea conecta niciodata la Battlenet
Joaca War3 pe Garena

| Sill a răspuns:

War3 pardon

| Vladimir10 a răspuns:

Salut roberthappy stiu eu cum... ca si eu am avut problema astawinking cand dai pe iconita de pe desktop a jocului dai mouse dreapta si dai click pe,, run as administrator,, si dupa aia dai,, yes,, ca o sa iti apara un ecran si dupa aia o sa iti mearga, dupa ce dai click pe battle.net o sa se downloadeze un update si dupa aia o sa iti mearga! Baftahappy