| raidu2004 a întrebat:

Care program de mixat credeti voi ca este mai bun din aceste 4 : Traktor, Mixmeister, Fruits loops si Virtual dj? Eu mi-am facut deja o parere despre aceste program dar as vrea sa aflu si parerea voastra

21 răspunsuri:
| florinmarius a răspuns:

Incearca virtual dj 6 e belea mai ales are peste 50 skinuri

| Dj Boalca a răspuns:

Pei frate daca ar fi sa fac asa un clasament ar fi asa:1.virtual dj 6
2.traktor(pe asta mixeaza si marele dj Carl Cox)
3.fruits loops
4. mixmeister

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit intr-un timp Fruits Loops si iti pot spune sincer ca am fost multumit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual dj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fruity loops

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cum se salveaza video-mixul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual dj.eu il folosesc de ceva vreme si e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei tu si cati ani de experienta ai! ok daca vrei sa compui fruity loops e printre cele mai bune pentru incepatori, dupa poti sa compui in altele mai sofisticate gen Ableton etc. Daca vrei sa mixezi cum spune majoritatea, Virtual Dj, dar parerea mea sincera e sa nu ramai la "virtual"! I-ati o consola Behringer sau Hercules stai ceva vreme pe ea si dupa sari la playere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parea mea este ca virtual dj e cel mai bun prog de mixat...by djgrigo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu cum sa zic... da cred ca virtual dj e un progra punisor. dar pacat ca are putine efecte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual Dj este bun, acum il testez si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca traktor e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune ca este virtual dj are multe optiuni si este f bunbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fruits loop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual dj e cel mai bun crede-ma si eu mixez cu el si e cel mai bun in toatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in mod normal fruity loops se foloseste la compus si mai rar la mixat. Cel mai bun desigur ca este traktor si dj optick il foloseste

| andreea89 a răspuns:

Fruits loops

| thespy a răspuns:

Fruits loops mi se pare cel mai ok din tot ce ai enumarat.

| george1 a răspuns:

Salut eu am avut mai toate dar nu sti sa umblu cu ele. daca poti si vrei sa ma ajuti sa reusesc eu eu sa fac un mix te rog ia id meu mihai94_george.mersi

| george1 a răspuns:

Salut.eu am avut mai pe toate dar nu stiu sa umblu cu ele. daca poti si vrei sa ma ajuti si pe mine sa fac si eu un mix, ia te rog id meu mihai94_george mersi.

| Ciuhan_Razvan_1997 a răspuns:

Incearca "Cubase 6", acest program este folosit de catre toti producatorii de muzica aproape toti cam in proportie de 80 %.