| CheToi a întrebat:

Care stie cum pot Invat programare (c++, Visual Basic)cat mai repede ca nu inteleg nimic la curs sau laborator( se face profa prea bine inteleasa)!

3 răspunsuri:
| CheToi explică:

Multumesc frumos!

| CheToi explică:

Da chestia nasoala e ca eu lucrez in programele vechi...ca profesorii nostri au ramas cu mentalitatea aia de comunistiwinking...

| MuthaF a răspuns:

Http://www.youtube.com/teachmecomputer De aici am invatat si eu sa programez, are tutoriale pentru VB 2008/2010 incepi cu primul tutorial si o sa inveti foarte repede;) Funda?;;)