| DjSannan a întrebat:

Care stie cum se deblocheaza un telefon sony ericsson t250i codul de deblocare al telefonului, deci cand aprind telefonul imi cere codul de deblocare al telefonului. daca stie careva rog sa ma ajutati, daca exista vreun soft, program cu care sa pot sparge codul. Nu imi cereti sa merg la reparatii telefoane pentru ca nu as vrea sa ma duc acolo, daca se poate sa stiti ceva metode, funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| rEbE98 a răspuns:

Hei si eu am patit la fel du-te la un om sau la un magazinn care repara telefoane si ii spui ce ai patit si til deblocheaza ei vreo 35 de lei iti iahappy

| DjSannan explică:

Am specificat clar ca nu doresc sa ma duc la un astfel de magazin ci am rugat daca stiti vreun soft sau program care poate sa sparga acel cod