| Alessa_mistiq_1986 a întrebat:

Care stie un player mai "galagios"? ceva gen vk cel care este folosit pe site-urile online.Imi trebuie pentru ca eu mai stau cu cineva in camera si ma mai uit la filme cu castile nu la boxe pentru ca deranjez colegullaughing)si nu tin tot timpul castile pe urechi ci le mai pun pe scaun si eu ma pun in pat, patul fiind destul de aproape de biroul unde e calculatorul dar din pacate firul castilor e prea scurt.In fine, ma intereseaza un player ca vk-ul deoarece cu vk-ul filmele se aud destul de bine prin casti chiar daca stai in pat si nu tii castile pe urechi (dupa cum am mai spus) are un sound foarte bun, va rog sa imi dati un player la fel de bun in ceea ce priveste sunetul, am mare nevoie, sa nu imi mai deranjez colegul, va rog

Va multumesc si dau funda celui care imi da cel mai bun player cu cel mai bun sound, aaa si imi trebuie doar pentru vizionarea filmelor ca pentru muzica amwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VLC.best in business.

| alexxxutz a răspuns:

Orice player se aude la fel de tare. conteaza cum au fost comprimate filmele si volumul setat din pc (mixer-ul software) si player