| Miha.Ella. a întrebat:

Care sunt cele mai bune antiviruse?

6 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Kaspersky si BitDefender.
Daca vrei sa stii de ce citeste acest articol...http://www.byetsoft.eu/ganduri-si-ideei/1826/cel-mai-bun-antivirus.html

| Cσσкiє a răspuns:

Pe net există o multitudine de programe antivirus gratuite, însă cele mai bune 5 dintre ele le găseşti in lista de mai jos :
* AVG Free Edition
* Bitdefender 10 Free Edition
* PC Tools Antivirus
* Avast Home Edition
* AVIRA PersonalEdition Classic
Biiine, acum fiecare cu părerea lui, uite : http://teutzinho.wordpress.com/......gratuite/. O seară bună şi multă sănătate! Andreea, 12 ani. >:D

| scarly86 a răspuns:

Kaspersky, norton, avast

| beyonddarkness a răspuns:

Nod 32, Norton sau Kaspersky, asta iti recomand happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am AVAST, licență gratuita un an de zile și e bun nu am probleme.
Bafta.

| doareu_5100 a răspuns:

Eu am avira e f bun si daca se intampla sa mai iau cate un virus il pot scoate din pc cu acest antivirus happy