| Mariuss32 a întrebat:

Care sunt cele mai bune mouse-uri pentru computere(nu laptop), USB, mufă rotundă sau din ăla cu stick(fără fir).

6 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Cele destinate pentru game, usb si fir/cablu.

| BlueLove0000 a răspuns:

Daca il folosesti pentru gaming, cele cu fir, daca nu, poti lua si wireless, am si eu mouse wireless si sunt foarte multumita de el, il am de un an si inca nu i s-au terminat bateriile si nici nu am probleme cu el, nici macar in jocuri
http://bit.ly/1uANF4N

| AlexL28 a răspuns:

Eu prefer wireless, n-am folosit mouse cufir de vreun an jumate. Dar sunt mai scumpe, daca vrei unul ieftin si bun ia unul cu usb.
ps: cele cu mufa rotunda nu prea se mai fabrica, nici calculatoarele nu mai au asa ceva...

| Mariuss32 explică:

Eu aș vrea special pentru gaming...