| claudiu_4029 a întrebat:

Care sunt cele mai bune progame pentru trucat poze

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Photoshop.

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

E cel mai bun program gratuit de trucat sau modificat poze: http://www.softpedia.com/......cape.shtml
E mult mai bun decat multe programe asemanatoare dar cu plata. Mie nu imi vine sa cred ca e gratuit. poti taia, modifica aspectul, indeparta efectul "ochii rosii" ( li se intampla unor oameni cu ochi albastri ca atunci cand li se fac poze sa apara cu ochii rosii in poze ), sa faci o poza la ce ai pe desktop si sa modifici cum vrei tu si multe alte lucruri.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Photoshop

| MisterKat a răspuns:

Clar cel mai pun program este Photoshop.

| robyroby a răspuns:

Photoshop -> Cs 3 folosesc!

| mary_4765 a răspuns:

Daca nu ai photoshop
www.taaz.com
www.photoinstrument.com

| ANoNim_7814 a răspuns:

Photifuniastraight face j photoshop dar mi se pare mai bun photofunia

ps[ nu downloada ...scri pe google photofunia si o sa poti truk poze onlinestraight face

| ayddyshhmee a răspuns:

Photoshop