| Dianne18 a întrebat:

Care sunt cele mai bune programe de editat poze? Cat costa si de unde se pot cumpara (legal) si care este procedura?
Dar manuale de fotografie, cele mai bune ( ce imi recomandati)?
Unde as putea sa gaesc aparate foto performante (nu neaparat profesionale) la un pret accesibil ( nu mai mult de 800)?

Multumesc anticipat, funda celui mai bun raspuns happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intra si tu pe niste forumuri de specialitate de fotografie, vezi ce si cum folosesc cei mai experimtentati apoi cauti pe net respectivele programe si le cumperi licenta

| Radu284 a răspuns:

Incearca Raw Therapee http://rawtherapee.com/
E free, si poti edita si fisierea RAW (si daca faci poze, cu un aparat OK, ar trebui sa faci numai RAW).

| Leonard_Mechie_1997 a răspuns:

Salut!
1.Photoshop
2.Iti recomand sa te interesezi pe internet mai intai de toate functiile si cum se folosesc.
3.Cel ro