| LisaJulie a întrebat:

Care sunt motivele principale pentru care pica Wi-Fi-ul în special la periferia orașelor și la țară? Ce ar trebui sa fac sa am conexiunea mai buna?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vorbesti cu operatorul tau de internet.
dar prima date trebuie sa te asiguri ca e ok reteau de internet sau problema vine de la routerul tau wi fi

| StoicAnalysis a răspuns:

Pentru care pica internetul poate. Ca wi-fi-ul este produs de router-ul tau in care vine bagat cablul/fibra optica de internet. Asta va trebui sa discuti cu provider-ul tau de internet.

| Mindfulness a răspuns:

Router-ul trebuie să îl ai mai aproape de tine, cat mai aproape.