| Tornea_Daniel_1994 a întrebat:

Care sunt posibilele cauze sa nu-mi se porneasca itunes(pentru Apple ipod) pe PC? Se instaleaza, dar nu porneaste, posibil din cauza procesorului antic? (1, 91 GHZ)...

1 răspuns:
| MaurSEF a răspuns:

Da,in mare parte e posibil sa fie procesorul,nu poate procesa resurse ca sa poate deschide programul,si pe langa asta,ar putea fi si ramii,am avut si eu multe probleme de genul asta in trecut, instalam orice program/joc, toate bune si frumoase, pana la un dublu click, cand nu schita nimic.Si faceam imediat proba pe un alt pc, si mergea.Deci incearca sa; ti schimbi procesorul, si dupa reincearca.bafta