| microclaudiu a întrebat:

Care sunt situri-le unde va pierdeti in fiecare zi timpul

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

TPU. Dar vad ca se actualizeaza cam greu.

| Bacemi a răspuns:

De obicei intru pe cele de sport pentru a fi la curent cu noutatile, pe site-urile de socializare bine cunoscute si in primul rand pe TPU.

| vladix a răspuns:

Www.pasionat.info, deoarece e al meu si zilnic trebuie actualizat.

| anad a răspuns:

Filme online, TPU, google, jocuri, ziare.ro.

Răspuns utilizator avertizat
| Aurelia_6050 a răspuns:

Nu pot spune ca imi pierd timpul, deoarece nici nu stau mult la calculator, si nici nu fac ceva lipsit de importanta. Singurul site pe care stau este TPU, in rest intru uneori pe messenger. Dar nu petrec multe ore in fata calculatorului, nu se merita.

| Im.GIulee a răspuns:

TPU, runescape, piczo, wikipedia, google happy

| Anisoara79 a răspuns:

Facebook!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, perioada pana la vacanta va fi una foarte aglomerata si nu prea voi avea timp de calculator. In general, pe TPU, youtube, remi-online, joci.ro, blog-uri ale vedetelor si mai nou, playok.com

| Mihaela_2645 a răspuns:

Ieri am descoperit acest site. E chiar funny sa te distrezi pe seama pozelor tale. www.funny.pho.to