| drSEX a întrebat:

Care vreti sa creem un post de radio online impreuna?

7 răspunsuri:
| simplu_6132 a răspuns:

Eu te ajut cu mare place la realizarea siteului!
Sper ca ai domeniu si hosting pentru radio cumparat!
O zi buna!
contact xsimplu69@yahoo.com

| bOse a răspuns:

Daca vrei sa "creem" un radio impreuna intai invata cum se scrie.

| simplu_6132 a răspuns:

Te ajut eu da-mi mesaj cu idul tau de yahoo messenger!

| raissa a răspuns:

Euuulaughing vb serios as vrea sa pot asculta muzica pe care o vreau onlinehappy dar cum se face?happy

| Sigmund a răspuns:

Si eu sunt dispus sa te ajut. Da-mi id-ul tau in mesaj.

| Luv you a răspuns:

Si eu as vrea. Dar cum faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal - NameHost - Servere Radio - Super Oferta !

Buna ziua te contactez in legatura cu noua oferta de servere radio la super preturi.Te-ai saturat ca servarul tau sa fie Floodat?Nimic mai simplu prinde si tu oferta de toamna pe 2010.Aici ai oferta noastra click--> http://namehost.ro/radio.html nu uita ca toate pachetele de radio au Protectie AntiFlood/Anti DDOS.Panou Control WHMSONIC.Nu ezita sa ne contactezi.Echipa NameHost va doreste o zi buna.