| Cold a întrebat:

Care windows este mai bun big grin windows xp professional sau windows xp home edition?big grin funda si spuneti-mi daca se poate si cu ce este mai bun fata de celelalt daca se poate daca nu nu big grin fudnaa! 1

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai bun este Windows XP Professional, sp 3, fiind ultima versiune de XP si cea mai stabila, cel putin asa mi-a spus un cunoscator si asta mi-a instalat pe laptop. Numai bine!

| jabiilord a răspuns:

Poti folosi si home indiferent de service pack dar de preferat sp3.
Oricum dar de preferat este windows xp profesional daca mai ai si alte calculatoare prin casa ca sa poti sa faci si u o retea intre ele si plus ca profesionalul este mult mai permisiv fata de home.
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| catalinhoticoill a răspuns:

Windows xp professional ii foarte bun

| catalinhoticoill a răspuns:

Dami funda am raspuns corect

| catalinhoticoill a răspuns:

Dami funda

| catalinhoticoill a răspuns:

Dami funda iti zic o gluma windows xp home nu merge pentru ca a dat masina peste el ha ha ha da-mi funda te roooog