| craioveanu90 a întrebat:

Care ziceti ca-i cel mai bun atntivirus? astept pareri

8 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Eset smart security 4 sau eset nod 32 dar compania este aceeasi

| vladmR a răspuns:

NOD32 v. 4 bineinteles cu licenta cumparata nu de pe net.

| greeneyesforever25 a răspuns:

Kaspersky este cel mai bun.

Răspuns utilizator avertizat
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

BitDefender si Kaspersky mancanca resurse ca toti dracii, ESET nod 32 nu face NIMIC! AVG e un **** avira e un **** un pic mai bun
Avast Internet Security si Norton Internet Security sunt incredibil de bune, consuma putine resurse, te apara de virusi, nu te streseaza prea mult...
Succes

| Seby484 a răspuns:

Eu unu folosesc NortonA Antivirus cu licenta cumparatahappysi sunt multumit de el

| ALEXWWE a răspuns:

Eu am AVG 2011 si e un antivirus bun.(dar ca sa il descarci trebuie sa pletesti)