| TwixulDrept a întrebat:

Cat ar costa un telefon Nokia 5530 xpressmusic? Este bun? Cu touchscreenul cum este? Dar un nokia 7100 supernova?

7 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_5530_xpressmusic-2832.php (asta e cam 8-9 milioane)

http://www.gsmarena.com/nokia_7100_supernova-2568.php (asta e cam 2-3 milioane)

dar eu cred ca nu se pot compara.:*

| M3ntosana a răspuns:

Nokia 5530 xpressmusic- cam 8 milioane
Nokia 7100 supernova-in jur de 3-4 milioane happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un nokia 5530 xpressmusic iluvial. este perfect. este bun si merita cumparat si costa aproape 10 milioane. nu 8 cum zice andree. 8 milioane... fara taxe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu 5530 si sunt foarte multumit de el si cred ca costapina la5000 de lei!

| Anda_5509 a răspuns:

Cauta pe nethappy.

| CiRiNeL a răspuns:

Eu am un supernova si tin sa iti mentionez inainte de toate ca sunt foarte multumit de el...nu mai stiu cat ajunge unul acum dar cred ca second hand nu ar trebui sa treaca de 200 RON

| cristycomf a răspuns:

Incearca sa vezi toate detaliile pe www.telefonultau.eu sunt si detalii video