| PufyRea a întrebat:

Cat costa curatarea laptopului exterioara si interioara?

7 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Cred ca depinde si unde te duci. Cel mai bine intrebi la magazinele specializate din orasul tau. E in jur la 50-100 ron, dar la unele sunt si reduceri.

| alexs99 a răspuns:

Curatarea laptopului exterioara si interioara costa aproximativ 50-60 de lei.

| SmokeyEye a răspuns:

Pt exterior ia o cârpă moale şi nişte soluţie de curăţat sau spirt sanitar iar pentru interior, toţi avem câte un prieten care se pricepe la calculatoare. Dacă nu ai, cam 50 lei costă, depinde cât de complicat e de desfăcut, poate ai HP... Dacă vrei să-ţi schimbe şi pasta termoconductoare, cred că în oraşele mari ajungi să plăteşi până la 100 lei. Dacă eşti din Cluj, cu 25 lei te rezolv, cu tot cu pastă.

| qazxcde5 a răspuns:

Maxim 200 de lei

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

50-100 lei

| user5493 a răspuns:

Depinde de service

| Burca_Paul_1999 a răspuns:

Costa cam 50-60 Ron