| Georg13 a întrebat:

Cat costa o placa video?

7 răspunsuri:
| chitaramea a răspuns:

Nu stiu

| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Depinde ce placa video.

| Membru112 a răspuns:

Poate costa si 100 de lei si 3000 de lei depinde http://www.emag.ro/ cauta aici

| test1999 a răspuns:

Depinde pentru ce placa optezi.
Depinde cat de puternica este.
Depinde slotul, este foarte important si influenteaza pretul. Daca ai slot AGP, placile video pe acest slot sunt tot mai scumpe, daca ai slot PCI-Express aunci, nu sunt chiar scumpte, dar depinde pentru ce performanta optezi.

| Trollerul a răspuns:

Ce intrebare stupida... trebuia sa specifici ce placa video iti trebuie (AGP ori PCI EXPRESS).

| Avaa01 a răspuns:

O placa video costa intre 500-1000 lei.

| hp8510p a răspuns:

Intre 150 de lei si 5000 de lei.Iar cele profesionale pot ajunge la 200 de milioane