| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa reconditionarea unei cazi?

3 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Cumpararea alteia noi...

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa o reconditionezi chiar tu, cu ajutorul unui spray special sau a unui email special. Produsele respective se gasesc in magazinele de metalo chimice. Cumnata mea a recurs la aceasta metoda, dar efectul a tinut doar cateva luni. Asa ca mai bine apeleaza la serviciile unor profesionisti. Detalii gasesti aici: http://www.reconditionaricazi.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai sa cauti pe TPU vei gasi mai multe intrebari si raspunsuri legate de acest gen de problema cat si cele mai bune firme in domeniul reconditionarilor cazilor de baie. Despre schimbat nu cred ca se pune problema atata timp cat cazile din fonta sunt foarte scumpe si greu de gasit, si mai presus de toate firmele de genul acesta dau garantie 4 ani ceia ce este bine din punctul meu de vedere. cauta pe www.whitebriliant.ro.