| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un display Lg kp500? Niste site-uri pe care sa ma uit de display mi=ar prinde bine.

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Http://www.gsmnet.ro/display-uri/display-lg-kp500-cookie-original--10259 daca e poti cauta si second hand dar pe okazii.ro

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Intra pe www.magazine-online.ro la sectiunea telefoane mobile, unde i-ti faci cont de cumparator, cumperi acel display si este livrat la domiciliu de catre un curier rapid, dupa care te duci la un atelier specializat sa ti-l monteze.