| adriangabor92 a întrebat:

Cat costa un laptop performant?

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Un laptop performant cu adevărat(în sensul ca nu mai trebuie să-ţi faci griji vreo 3 ani) te duce peste 2700 de lei. Eu unul recomand laptopurile celor care călătoresc des sau pleacă în alta localitate(facultate etc). Altă utilitate nu au, sunt scumpe, upgrade mai mult de o memorie RAM ceva nu ai ce să îi faci, pentru filme nu prea merge că e ecranul mic, pentru gameri nici atât. Singura utilitate e mobilitatea, dacă staţi acasă toată ziua şi va luaţi laptop atunci o faceţi de snobi.

| wall a răspuns:

In jur de 1000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de performant
de la 3000 lei noi in sus

| mirella_4348 a răspuns:

5000 euro

| simplu_6499 a răspuns:

De la 1000 in sus pana la 2000, mai mult ii exsagerat iti recomand un macBookPro